Delfi Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

 

ERC DELFI RALLY ESTONIA VIP PROGRAMM – ERAKORDNE RALLIELAMUS

FIA Euroopa autoralli meistrivõistluste etapp ERC Delfi Rally Estonia 2024 sõidetakse Tartu ja Lõuna-Eesti teedel 5.-7. juulini. 

Erakordse rallielamuse ja mitmekülgsed mugavused tagab Rally Estonia VIP pääse. Tutvu VIP programmiga siin:

VIP-pääsme eelised:

  • Võimaldab sissepääsu kõikidesse pealtvaatamisaladesse kogu ürituse vältel, sealhulgas nii VIP kui ka tavapealtvaatamisaladesse;
  • VIP-alad paiknevad atraktiivsetes asukohtades, mis võimaldavad parima vaate kiiruskatsel toimuvale;
  • VIP-alade parklad on loodud pealtvaatamisaladele võimalikult lähedale, kusjuures valitud tavaparklates on VIP külastajale loodud samuti võimalus parkida lähemale;
  • LED-ekraanid otseülekande jälgimiseks;
  • Tasuta toitlustus ning joogivalik, lisavõimalusena müügibaarid;
  • Sportlandi fännipoed;
  • WC;
  • VIP alad paiknevad mobiilimastide läheduses, mis tagab võimalikult hea mobiililevi.

 

*Juhime tähelepanu, et korraldaja jätab endale õiguse teha VIP programmis ja pealtvaatamisalades muudatusi. 

VIP KÜLALISE PROGRAMM 2024

STARDIPOODIUMI VIP-ALA

AVATUD:
R 05.juuli kell 16:00-23:00   

VIP parkimine: Korraldaja poolt ei ole ettenähtud eraldi VIP parklat. Soovitame kasutada Tartu kesklinna avalikke parkimisalasid, parkimismajasid või liikuda ühistranspordiga.

STARDIPOODIUMI VIP-ala

ERC Delfi Rally Estonia pidulik avamine ning stardipoodium leiab aset reedel, 05. juuli õhtul kell 18.00, Tartu Raekoja Platsil. Kõikidele fännidele tuttav lava ning VIP-ala asuvad tänavu Raekoja Platsil uues asukohas Tartu Raekoja poolses otsas, kust avaneb VIP pealtvaatajatele parim vaade laval toimuvale. Reedese päeva lõpetab stardipoodiumile järgnev esimene kiiruskatse Majoraadi pargis, Eesti Rahva Muuseumi kõrval. VIP-alas on laialdane joogi- ja söögivalik, kus lisaks VIP paketis sisalduvale valikule on avatud ka müügibaar.

RAADIMÕISA VIP-ALA

AVATUD:
R 05.juuli kell 17:30-23:30  

Parkimine: VIP-parkla koordinaadid: 58.404500290, 26.750743264
 

SSS1 Tartu vald 1 (1,49 km) - esimese auto start kell 19:35

Tegemist on lühikese, kuid tehnilise kiiruskatsega mis kulgeb Eesti Rahva Muuseumi kõrval asuva Majoraadi pargi aladel. Majoraadi pargis kulgev kiiruskatse asub ajalooliselt huvitavas paigas, läbides spetsiaalselt ralliks valminud teed, kusjuures pealtvaatajatel on väga hea vaade kogu kiiruskatsel toimuvale. Majoraadi parki iseloomustavad teistest omasugustest suured kõrguste vahed ning sõitjate jaoks lisab keerukust õhtune päike ja teeääres paiknevad suured pargikivid. Peale ERC võistlejaid tulevad rajale Eesti Meistrivõistluste etapi osalejad. Raadimõisa VIP-alas on laialdane joogivalik, kus lisaks VIP paketis sisalduvale valikule on avatud ka müügibaar ning ühtlasi saab külastada Sportlandi fännipoodi.

NIITVÄLJA VIP-ala


Avatud:
L 06.juuli kell 06
:00-13:30Parkimine: 
VIP-parkla asukoht: 58.170373333, 26.758236232

 

NB! Palume läheneda Tartu-Võru-Luhamaa maantee poolt, Vissi-Vooreküla tee kaudu ning jälgida korraldusmeeskonna suuniseid.

SS2 RAANITSA 1 (21.45 km) – esimese auto start kell 07:49
SS4 RAANITSA 2 (21.45 km) – esimese auto start kell 11:05

Raanitsa kiiruskatse on üks Rally Estonia pikemaid ja tehnilisemaid katseid, kus võistlusautode keskmine kiirus on küllaltki kõrge. Niitvälja VIP-ala asub kiiruskatse esimeses osas ning tegemist on võistlejate jaoks tehniliselt keerulise ja kiire lõiguga. VIP-alast avaneb külastajale vaade võistlusautode tulekule üle salakavala trampliini ja sellele järgeb kohe ka teine trampliin, kus sõitjatel ei ole kerge trajektoori valida. VIP-alas on mitmekülgne joogi- ja söögivalik, kus lisaks VIP paketis sisalduvale valikule on avatud ka müügibaar ning ühtlasi saab külastada Sportlandi fännipoodi.

ELVA  VIP-ala


Avatud:
L 06.juuli kell 17
:30- 23:00

Parkimine:
VIP parkla asukoht: 58.22005764, 26.41879102

 

SSS10 ELVA linn (1.62km) – esimese auto start kell 20:00

Üle mitme aasta on tagasi Elva linna kiiruskatse, mis on ühtlasi ainus asfaldil sõidetav kiiruskatse tänavuses kavas. VIP-ala asub katse finiši lähedal, Elva raudteejaama vastas, kust külastajale avaneb suurejooneline vaade kõigele toimuvale. Võistlejad teevad VIP ala ees asuval ringteel topelt ringi, millele järgneb parempööre ning ajalugu on näidanud, et adrenaliini jätkub seal küllaga! VIP alas on laialdane joogivalik, kus lisaks VIP paketis sisalduvale valikule on avatud ka müügibaar.

LEIGO VIP-ALA
 

AVATUD:
P 07.juuli kell 09:00-17:00   

Parkimine: 
VIP-PARKLA ASUKOHT: 58.130573782, 26.562809070

 

SS12 KAMBJA 1 (21,35 km) – esimese auto start kell 10:35
SS14 KAMBJA 2 (21,35 km) – esimese auto start kell 15:05

Leigo VIP- ala
Leigo VIP-ala asub maaliliste Leigo järvede ja Lõuna-Eesti kuppelmaastiku vahel, mahutades kokku kuni 15 000 pealtvaatajat. Tänavu sõidetakse Kambja kiiruskatset taaskord veidi uues kuues ning Leigo VIP-ala paikneb kiiruskatse keskel, kusjuures võistlusautod sisenevad Leigo järvede vahele parempöördega Neeruti-Makita teelt. Antud VIP-ala on kahtlemata üks rallifännide lemmikutest paikadest, mille mitmetasandiliselt tribüünilt avaldub imeline vaade loodusele ja võistlusautodele. 

VIP-alas on mitmekülgne joogi- ja söögivalik, kus lisaks VIP paketis sisalduvale valikule on avatud ka müügibaar ning ühtlasi saab külastada Sportlandi fännipoodi.


FINIŠIPOODIUMI VIP-ALA 


AVATUD:
N 07.juuli kell 14:00-19:30

Parkimine:
Korraldaja poolt ei ole ettenähtud eraldi VIP parklat. Soovitame kasutada Tartu kesklinna avalikke parkimisalasid, parkimismajasid või liikuda ühistranspordiga.

POODIUMI VIP-ala
ERC Delfi Rally Estonia suurejooneline lõpupoodium ning auhinnatseremoonia leiab aset pühapäeva pärastlõunal kell 17.30, Tartu Raekoja Platsil. Kõikidele fännidele tuttav lava ning VIP-ala asuvad tänavu Raekoja Platsil uues asukohas Tartu Raekoja poolses otsas, kust avaneb VIP pealtvaatajatele parim vaade laval toimuvale. Finišipoodiumi VIP-alas pakutakse suupisteid ja värskendavat joogivalikut.  

 

 

 

Lastele vanuses 0-6 eluaastat on vajalik soetada VIP Pass Kids ning lastele vanuses 7-15 (k.a.) eluaastat on vajalik soetada Junior VIP pass. Alates 16. eluaastast kehtib täishinnaga VIP pääse. 

VIP-passi juurde kuulub ka auto esiklaasikleebis, mis tagab sissepääsu VIP parklatesse. 

Kõikide VIP elamuse ja pääsmetega seotud küsimuste korral palume julgelt pöörduda VIP juhi poole:
Liisa Piisel
Mob: +372 509 0753
E-mail: liisa@rallyestonia.ee

VIP-elamuse tagavad:

 

VIP

Saku
Red Bull
Gram