Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

WRC Rally Estonia 2022

Teist aastat järjest on Rally Estonial au kuuluda hooaja eelsesse MM-kalendrisse ja kolmandat aastat järjest korraldada Eestis autoralli WRC etapp. FIA WRC autoralli maailmameistrivõistluste etapp Rally Estonia sõidetakse taas 14.-17. juulini Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel.

Sarnaselt tänavuse aastaga on Eesti MM-ralli hooaja seitsmendaks etapiks. Rally Estonia eel peatub WRC-karussell Keenias ja Rally Estonia järel ootab MM-sarja võistlejaid ees Soome ralli. Rally Estonia üheks traditsiooniks on olnud, et kui on võimalik, on võistlus alati toimunud juulis ja nii ka tänavu. See tähendab, et rallifännid nii Eestist, kui mujalt saavad taaskord nautida suurepärast Eestimaa suve ja loodust ning loomulikult Rally Estoniat. Kui eelneva kahe MM-ralli puhul on võistluse korraldajad pidanud arvestama karmide koroonapiirangutega, siis täna töötab Rally Estonia tiim usus ja lootuses, et 2022. aasta võistlus saaks taas toimuda normaalsetes tingimustes ja suurepärast võistluselamust pakkudes.

Erakordselt ajaloos on võimalik rallipasse soetada endale ja sõpradele juba enne jõule ja aastavahetust - kindlusta endale sissepääs adrenaliinirohkele rallinädalavahetusele juba varakult. Ostuprotsessi käigus on võimalik lisada enda ostule tasuta personaliseeritava sooviga kaart, mis kirjeldab ostetud tooted ja võimaldab lisada kingituse saajale ka personaliseeritava jõulu-, sünni- või tähtpäeva soovi. Kaardi personaliseerimise võimalus avaneb e-poe ostukorvis ning kaart on kättesaadav .pdf formaadis, kusjuures soovi korral on võimalik ostu sooritajal see välja trükkida ning edastada sobival viisil kingituse saajale. 

Rally Estonia e-poest soetatud rallipasside kullerdamisega alustame mitte varem, kui 02.02.2022 - rallipassid toimetatakse kliendi soovitud aadressile Rallyestonia.ee volitatud kullerteenusega (Omniva).