Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

Juba 2023. aasta südasuvel on meil neljandat aastat järjest võimalik siinsamas Lõuna-Eesti kurvilistel ja tehnilistel teedel näha võistlemas autoralli tippsõitjaid üle kogu maailma. FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp WRC Rally Estonia 2023 sõidetakse Tartu ja Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ning Mustvee valla teedel 20.-23.juulini.

Sarnaselt 2022. aastale peatub Rally Estonia eel WRC-karussell Keenias ja Rally Estonia järel ootab MM-sarja võistlejaid ees Soome ralli. Rally Estonia üheks traditsiooniks on olnud, et võistluse toimumise aeg on juulis ja nii ka tänavu, kuid seda tavapärasest nädala võrra hiljem. See tähendab, et rallifännid nii Eestist, kui mujalt saavad taaskord nautida suurepärast Eestimaa suve ja loodust ning loomulikult ka adrenaliinirohket ja mitmekülgset WRC Rally Estoniat. 

Neljandat aastat järjest võõrustab Rally Estoniat Tartus asuv Eesti Rahva Muuseum, kus asuvad Service Park, võistluskeskus ja meediakeskus ning võistluste ava- ning finišipoodium asub traditsioonilises paigas Tartu südames, Raekoja platsil. Tegevust jätkub tervel rallinädalavahetusel kogu perele ning taas leiab aset ka EXPO ala, mis hõlmab erinevat tüüpi meelelahutust ja teenuseid. Sissepääs poodiumile ning EXPO-le on kõikidele külastajatele tasuta

WRC Rally Estonia 2023 pääsmed on müügil alates 28. novembrist 2022 ning kuni 31. jaanuarini on kõikidel rallipassidel erihinnad! Rallipass võimaldab ligipääsu kõikidesse pealtvaatamisaladesse ning külastaja saab ise endale koostada meelepärase programmi.