Rally Estonia
Fia WRC Autosport

RALLIPASSIDE INFO

Tänavusel WRC 50. juubelihooajal on Rally Estonial au juba teist aastat järjest kuuluda hooajaeelsesse MM-kalendrisse ja juba kolmandat aastat järjest korraldada Eestis autoralli WRC etapp. Rally Estonia sõidetakse Tartu, Otepää, Elva, Kanepi, Kambja, Peipsiääre ja Mustvee valla teedel 14.-17.juulini.

Kolmandat aastat järjest võõrustab Rally Estoniat Tartus asuv Eesti Rahva Muuseum, kus asuvad Service Park, võistluskeskus ja meediakeskus, küll aga on tänavu rõõm teatada, et ava- ning finišipoodium liigub tagasi enda traditsioonilisse paika Tartu südames, Raekoja platsile. WRC Rally Estonia pidulik avamine ning stardipoodium leiab aset neljapäeva, 14.juuli õhtul, millele järgneb esimene kiiruskatse ning peale seda leiab aset suurejooneline WRC Rally Estonia 2022 avakontsert Tartu kesklinnas, Raekoja platsil. Tegevust jätkub tervel rallinädalavahetusel kogu perele ning kesklinnas leiab taas aset ka EXPO, mida iseloomustavad tänavusel aastal märksõnad innovatsioon ja tehnoloogia. Sissepääs poodiumile ning EXPO-le on kõikidele külastajatele tasuta

WRC Rally Estonia rallipasse on kõikidel rallifännidel võimalik endale soetada Circle K jaamadest üle Eesti ja ühtlasi ka Welcome Office'st, mis asub Tartu Ülikooli Spordihoones. 

Korraldajad on loonud tänavu pealtvaatajatele üle 70 unikaalse pealtvaatamisala, mis omakorda jagunevad kolme erinevasse kategooriasse, vastavalt oma suurusele ja detailidele. Rallipass võimaldab ligipääsu kõikidesse pealtvaatamisaladesse, Eesti Rahva Muuseumi territooriumil asuvasse Service Park'i ning külastaja saab ise koostada just endale meelepärase programmi. Juhime tähelepanu, et eraldi autopääset tänavu soetada ei ole vaja. Muuhulgas on oluline ära märkida, et VIP pääsmega on võimalik siseneda lisaks VIP aladele ka kõikidesse tavapealtvaatamisaladesse.  

Circle K teenindusjaamades kehtivad Rally Estonia käepaela ettenäitamisel eriti soodsad hinnad:

- kõik kütused -7 s/l
- autopesu -25%
- kohv ja kuum toit -20% 
*Soodushinnad kehtivad Rally Estonia käepaela ettenäitamisel kuni 31.07.22. Erinevaid soodustusi, k.a EXTRA Club, ei summeerita.

Pealtvaatajate info ja klienditeenindus:
Telefon: +372 56 700 239
E-mail: support(at)rallyestonia.ee