Delfi Rally Estonia
Ralli algab
00
päeva
:
00
tundi
:
00
minutit
:
00
sekundit
Fia WRC Autosport

Igal rallifännil on võimalus anda oma panus keskkonnahoius

KWOTA on platvorm, mis ühendab materjalitootjaid nagu näiteks Räpina Paberivabrik, DagöPlast, Estiko-Plastar ning paljud teised. Ettevõtted on valmis rohkem taaskasutama, kuid vajavad finantsilist tuge, et saavutada rohkem kui nende praegused võimalused. See panus motiveerib materjalitootjaid kasutama rohkem taaskasutatavaid materjale oma tootmises. Uute kaupade tootmisel toormaterjalide kasutamise vähendamine vähendab süsinikuheidet vähemalt 70%.

Just Sinul on võimalus anda oma panus kompenseerimaks Delfi Rally Estonia 2024 SÜSINIKUJALAJÄLG, andes oma panus materjalide taaskasutuse suurendamisse. Ostes Rally Estonia e-poest endale rallipassi, saad kohe soetada ka KWOTA Tokeni, et see eesmärk täita!  Loe lähemalt veebiaadressil app.kwota.com/rallyestonia.

Rally Estonia koostöös KWOTA-ga on välja arvutanud, et pealtvaatajate tekitatav koguheide on ligikaudu 300 tonni CO2. Iga rallikülastaja panus aitab taaskasutada 29 kg taaskasutatavaid materjale, mis vähendab 29,17 kg süsinikuheidet.

Rally Estonia eesmärk on kompenseerida vähemalt 600 tonni süsinikuheitmeid. See on see arv, mis arvutati välja kogu eelmise aasta ürituse CO2 heitkoguste põhjal, mida kasutatakse võrdlusalusena.

2023. aastal alustasid Rally Estonia ja KWOTA ürituse süsiniku jalajälje kompenseerimisega, millest saadav rahastus võimaldab partneritel nagu Räpina Paberivabrik, DagöPlast jt suurendamaks materjalide taaskasutust, et toota muidu prügilatesse visatud materjalidest uusi kaupu. KWOTA tagab protsessi terviklikkuse, kontrollides väärtusahela iga etappi ja tõendades taaskasutatud materjalide kogused, taaskasutusel on suur mõju süsinikdioksiidi heitkogustele. 

Vaata allolevast videost lähemalt, kuidas Rally Estonia direktor Urmo Aava ja KWOTA asutaja Rain Vääna tutvustavad koostööd lähemalt.