Delfi Rally Estonia
Fia WRC Autosport

Unibet ja ERC Delfi Rally Estonia koostöö avab uusi võimalusi mõlemale poolele

Baltikumi üks suurimaid autospordisündmusi ERC Delfi Rally Estonia ja Unibet sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt on Unibet ERC Delfi Rally Estonia üks suurtoetajatest 2024 ja 2025. aastal. ERC Delfi Rally Estonia sõidetakse 5.-7. juulil.

Alates aastast 2020 WRC kalendris olnud Rally Estonia on 2024. aastal FIA Euroopa meistrivõistluste ERC etapp ja aastal 2025 kuulub Rally Estonia taas WRC sarja kalendrisse. Euroopa meistrivõistlustel, mille tippklassiks on Rally 2 autod, on osalejaid mitmetest Euroopa riikidest ja konkurents on erinevates klassides väga tihe. Lisaks annab rahvusvahelise tippvõistluse toimumine Eestis hea võimaluse Eesti sõitjatele konkureerida Euroopa tippudega ja püüda kodustel teedel kõrgeid kohti nii üldarvestuses kui erinevates võistlusklassides.

Unibet on rahvusvahelises autorallis kaasas kõrgeimal tasemel kui tehakse koostööd kahekordse WRC maailmameistri Kalle Rovanperäga. Unibeti ja Rally Estonia koostöö saab erilise sära 2025. aastal kui Rally Estonia on WRC sarja etapp ja Kalle Rovanperä plaanib taas teha täishooaja WRC sarjas.

Ergo Maruste, Unibet Eesti tegevjuht: "Unibetil diagnoositi juba ammu healoomuline rallipisik ja nii oleme näiteks pikalt olnud ajaloo noorima autoralli maailmameistri Kalle Rovanperä toetajad. Seda toredam on, et nüüdsest saame kaasa lüüa ka regiooni ägedaima rallipeo Rally Estonia korraldamisel!"